Приймальна комісія

Рейтинговий список від 07.08.2020 ФМБ 2020

 

 

Витяг з Протоколу

засідання приймальної комісії ВПУ №29 м. Львова

Список абітурієнтів, які приймальна комісія рекомендує для зарахування до складу учнів училища з 02.09.2019р.:

– у групу № 100 за професією: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорії  “В”, “С”)» (9 класів)

  1. Андрущишин Назарій Григорович
  2. Арсан Ярослав Миколайович
  3. Бутин Анатолій Іванович
  4. Ванчишин Роман Юрійович
  5. Гаращук Віталій Романович
  6. Герич Богдан Тарасович
  7. Гой Богдан Васильович
  8. Гоц Дмитро Олегович
  9. Гродзицький Андрій Олегович
  10. Гуменюк Владислав Дмитрійович
  11. Діжак Роман Михайлович
  12. Драбич Микола Дмитрович
  13. Єрмоленко Артур Андрійович
  14. Звір Назар Андрійович
  15. Ілечко Назар Володимирович
  16. Каратник Орест Ігорович
  17. Кичма Остап Володимирович
  18. Коваль Руслан Святославович
  19. Козак Іван Васильович
  20. Комендант Дмитро Андрійович
  21. Кушик Ігор Миколайович
  22. Лис Богдан Орестович
  23. Личак Назар Олександрович
  24. Лоза Маркіян Богданович
  25. Мазяр Михайло Ігорович
  26. Одуха Руслан Ярославович
  27. Піддубний Юрій-Ростислав Русланович
  28. Стець Ігор Володимирович
  29. Царик Олег Миколайович

 

– у групу № 101 за професією: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорії  “В”, “С”)» (9 класів)

  1. Алєшніков Світозар Андрійович
  2. Батюк Дмитро Богданович
  3. Вдович Павло Миронович
  4. Воляк Михайло Володимирович
  5. Гірний Ярослав Ігорович
  6. Гнатишин Василь Васильович
  7. Дьомін Іван Ярославович
  8. Колодій Назарій Андрійович
  9. Крак Олег Юрійович
  10. Кріль Мар`ян Васильович
  11. Кулик Роман Миколайович
  12. Лапицький Микола Романович
  13. Лапшинов Максим Павлович
  14. Мандзиняк Василь Мар`янович
  15. Мартинюк Андрій Павлович
  16. Михальчак Андрій Васильович
  17. Місюк Володимир Михайлович
  18. Мудрий Олег Андрійович
  19. Назарко Віталій Юрійович
  20. Осташевський Андрій Андрійович
  21. Пущаловський Андрій Андрійович
  22. Рій Іван Андрійович
  23. Славинський Максим Степанович
  24. Уланов Григорій Олексійович
  25. Федів Роман Костянтинович
  26. Хорошко Богдан Володимирович
  27. Юнко Сергій Ярославович
  28. Ярош Юрій Андрійович

 

– у групу № 104 за професією: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (9 класів)

  1. Абрам`юк Роман Дмитрович
  2. Боровець Іван Тарасович
  3. Бражник Зоряна Володимирівна
  4. Бугера Віталія Володимирівна
  5. Вовк Андріана Андріївна
  6. Войціховська Соломія Олександрівна
  7. Дзюбинський Михайло Романович
  8. Заплатинська Руслана Василівна
  9. Захара Павло Михайлович
  10. Карпов Назар Ігорович
  11. Кашуба Лілія Андріївна
  12. Климко Лілія Олегівна
  13. Комарницька Іванна Валеріївна
  14. Кух Дмитро Олександрович
  15. Лотоцька Тетяна Іванівна
  16. Марків Мар`яна Іванівна
  17. Морозюк Ольга Володимирівна
  18. Порошина Анастасія Денисівна
  19. Сіромська Христина Юріївна
  20. Фелів Василина Іванівна
  21. Шаромова Аріна Сергіївна
  22. Шрамко Вікторія Олександрівна
  23. Юркова Марія Андріївна
  24. Яблонський Артур Тарасович

 

– у групу № 105 за професією: «Кухар. Офіціант» (9 класів)

  1. Галецька Ольга Андріївна
  2. Гриньків Михайло Богданович
  3. Гришканич Христина Іванівна
  4. Гук Роман Михайлович
  5. Єзерська Світлана Мирославівна
  6. Королюк Данило Андрійович
  7. Кузьмич Андрій Анатолійович
  8. Лозинська Роксолана Олексіївна
  9. Любас Мар`яна Василівна
  10. Макуцька Вікторія Іванівна
  11. Микитюк Вікторія Василівна
  12. Мороз Юрій Володимирович
  13. Партика Олена Тарасівна
  14. Пухняк Каріна Русланівна
  15. Ржевський Євген Олександрович
  16. Риженков Даниїл Юрійович
  17. Ротарь Юрій Юрійович
  18. Семчишин Микола Богданович
  19. Сливар Володимир Вікторович
  20. Смерека Надія Ярославівна
  21. Сорока Анна Богданівна
  22. Стасишин Іван Олексійович
  23. Філяс Олег Петрович
  24. Штих Світлана Василівна

 

– у групу № 106 за професією: «Кухар. Кондитер» (9 класів)

  1. Богатирьова Анастасія Юріївна
  2. Василевич Марія Миколаївна
  3. Гринишин Вероніка Василівна
  4. Данілкіна Лілія Олександрівна
  5. Добрянський Дмитро Степанович
  6. Карпишин Софія Іванівна
  7. Кирда Галина Володимирівна
  8. Кичма Микола Назарійович
  9. Козак Марія Андріївна
  10. Конопкевич Вероніка Андріївна
  11. Коханець Надія Володимирівна
  12. Лаврів Святослав Васильович
  13. Попадюк Юлія Андріївна
  14. Прийма Володимир Васильович
  15. Рошинець Василина Василівна
  16. Смук Діана Іванівна
  17. Тхір Ірина Любомирівна
  18. Хамуляк Марія Романівна
  19. Хом`як Максим Юрійович
  20. Царик Христина Миколаївна
  21. Червінка Галина Олегівна
  22. Чорний Олег Ігорович
  23. Швед Тетяна Володимирівна
  24. Шемракович Юрій Віталійович
  25. Ярошович Аліна Іванівна

 

– у групу № 107 за професією: «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» (9 класів)

  1. Баліцька Іванна Андріївна
  2. Василів Валерія Петрівна
  3. Віднічук Юлія Олександрівна
  4. Вороняк Олександра Даріївна
  5. Дутка Лілія Романівна
  6. Іванів Яна Миколаївна
  7. Іваніків Юлія Володимирівна
  8. Ільчиняк Анастасія Мар`янівна
  9. Коновалова Аріанна Рустамівна
  10. Кравчишин Ангеліна Романівна
  11. Курах Тетяна Ігорівна
  12. Лешко Іванна Миколаївна
  13. Мащак Зоряна Михайлівна
  14. Миськів Ганна Миколаївна
  15. Панасюк Анастасія Дмитрівна
  16. Петрова Уляна Василівна
  17. Піцишин Марта Андріївна
  18. Присліпська Тетяна Василівна
  19. Процак Роксолана Юріївна
  20. Рахімова Зоряна Василівна
  21. Савіцька Вікторія Дмитрівна
  22. Тибор Марія Романівна
  23. Федець Марія Василівна
  24. Хариш Вікторія Володимирівна
  25. Царук Ірина Василівна
  26. Шабат Тетяна Ігорівна

 

– у групу № 108 за професією: «Перукар (перукар-модельєр). Візажист» (9 класів)

  1. Білас Олена Михайлівна
  2. Білей Анжеліка Рудольфівна
  3. Близнак Юлія Андріївна
  4. Боднар Марія Володимирівна
  5. Гавришко Аліна Ігорівна
  6. Гасько Валерія Володимирівна
  7. Даниляк Анжела-Вікторія Володимирівна
  8. Іванова Анна Вікторівна
  9. Кашик Валерія Миколаївна
  10. Коваль Оксана Віталіївна
  11. Коза Анастасія Василівна
  12. Козачук Вікторія Олександрівна
  13. Корнай Ірина Олександрівна
  14. Лилик Тетяна Андріївна
  15. Маланчук Мар`яна Юріївна
  16. Мацевко Олеся Тарасівна
  17. Нечипор Світлана Андріївна
  18. Осипчук Тетяна Олександрівна
  19. Пісна Ольга Олександрівна
  20. Санницька Вероніка-Соломія Михайлівна
  21. Симусьо Христина Богданівна
  22. Стойко Ольга Русланівна
  23. Федик Ярина Олегівна
  24. Хворостовська Крістіна Станіславівна
  25. Хомик Христина-Марія Миколаївна
  26. Худоба Василина Мирославівна
  27. Якуба Вікторія Вікторівна
  28. Янів Наталія Іванівна
  29. Янів Софія Юріївна

 

– у групу № ТУ-2 за професією: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (11 класів)

  1. Бабій Дмитро Євгенович
  2. Бала Маркіян Андрійович
  3. Буцерка Ярослав Ігорович
  4. Вальчишин Олег Миронович
  5. Гоц Роман Олегович
  6. Грик Віталій Андрійович
  7. Грицан Микола Іванович
  8. Дудок Данило Андрійович
  9. Єзгор Назар Олександрович
  10. Качор Віталій Володимирович
  11. Кучерявий Валентин Вадимович
  12. Луняк Роман Володимирович
  13. Мельник Олександр Васильович
  14. Микитюк Степан Миколайович
  15. Місько Віталій Іванович
  16. Москура Роман Іванович
  17. Нестер Микола Михайлович
  18. Осташевський Павло Сергійович
  19. Романів Ігор Ярославович
  20. Солук Віталій Ігорович
  21. Токар Володимир Васильович
  22. Тричук Павло Тарасович
  23. Ціздин Микола Миколайович
  24. Шикула Степан Богданович
  25. Щудлюк Олег Олександрович

 

– у групу № ТУ-4 за професією: «Кухар. Бармен» (11 класів)

  1. Босякова Ольга Петрівна
  2. Булишин Марія Віталіївна
  3. Буричка Дмитро Іванович
  4. Гапанович Наталія Сергіївна
  5. Данильчук Вероніка Олександрівна
  6. Дацко Володимир Олегович
  7. Жук Мар`ян Ігорович
  8. Заставний Богдан Богданович
  9. Личко Олеся Володимирівна
  10. Максимець Вікторія Ігорівна
  11. Маланин Василь Васильович
  12. Мацюк Тимофій Сергійович
  13. Нижник Богдан Васильович
  14. Павлисько Оксана Юріївна
  15. Пелешко Аліна Степанівна
  16. Пітковський Роман Богданович
  17. Сало Андрій Ігорович
  18. Сіромський Іван Юрійович
  19. Товстий Олена Володимирівна
  20. Філяс Ростислав Петрович
  21. Фурманевич Віра Володимирівна
  22. Фурманевич Надія Володимирівна
  23. Цьонь Адріяна Андріївна
  24. Чантурія Георгій
  25. Чиж Ярослав Васильович
  26. Шикірява Софія Олександрівна

 

– у групу № 400 за спеціальністю: «Автомобільний транспорт»

  1. Балонін Максим Богданович
  2. Білей Тарас Рудольфович
  3. Вахула Олег Дмитрович
  4. Воронців Богдан Андрійович
  5. Гладиш Назар Іванович
  6. Годій Андрій Валерійович
  7. Демус Андрій Юрійович
  8. Довбуш Орест Андрійович
  9. Дуб Роман Іванович
  10. Думас Михайло Андрійович
  11. Загреба Василь Петрович
  12. Іваночко Андрій Ярославович
  13. Іваськів Денис Романович
  14. Іваськів Максим Романович
  15. Коваль Ігор Богданович
  16. Комендант Іван Степанович
  17. Крілик Дмитро Володимирович
  18. Лазюк Остап Євгенійович
  19. Молявчик Ігор Валерійович
  20. Мясніков Роман Олександрович
  21. Насвіт Юрій Ігорович
  22. Пеленський Володимир Романович
  23. Придрик Павло Сергійович
  24. Пташник Олег Володимирович
  25. Сачковський Павло Ігорович
  26. Хоміцький Богдан Михайлович
  27. Христина Остап Богданович
  28. Шмігель Святослав Андрійович
  29. Юрін Максим Миколайович
  30. Юрчук Юрій Леонідович

 

– у групу № 401 за спеціальністю: «Харчові технології»

  1. Белейчик Віра Ярославівна
  2. Борейко Христина Іванівна
  3. Гребенюк Ярослав Юрійович
  4. Джус Іванна Олексіївна
  5. Драбик Марія Василівна
  6. Дрейсвіна Богдана Олександрівна
  7. Запольська Юліанна Валентинівна
  8. Заріцька Олена Андріївна
  9. Костельний Ігор Ярославович
  10. Кочіш Федір Павлович
  11. Литвин Ілона Русланівна
  12. Лучка Орися Романівна
  13. Маланчук Іванна Євгеніївна
  14. Мерзлякова Світлана Юріївна
  15. Нєвєрова Аліна Сергіївна
  16. Олійник Анатолій Борисович
  17. Полуситок Олена Володимирівна
  18. Рибак Мар`ян Зеновійович
  19. Святий Віктор Сергійович
  20. Сирватка Лілія Романівна
  21. Тагієв Роман Рафікович
  22. Федорчук Ірина Михайлівна
  23. Ференц Назарій Дмитрович
  24. Ходакевич Марина Сергіївна
  25. Чорна Тетяна Андріївна