Колектив

АДМІНІСТРАЦІЯ

 

СТЕЦЬКИЙ Роман Васильович

директор Вищого професійного училища № 29 м. Львова

 

ВЕРБОВСЬКИЙ Андрій Лукич

заступник директора з навчально-виробничої роботи

 

КОМАРНИЦЬКА Наталія Северинівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

ПОПАДЮК Галина Мирославівна

заступник директора з навчальної роботи

 

ДИЛЬСЬКА Світлана Ярославівна

старший майстер

 

ЛОПАТІНА Наталія Петрівна

старший майстер

 

КУЧЕРУК Людмила Денисівна

методист

 

ГОЛЕМБІОВСЬКИЙ Сергій Юрійович

керівник фізичного виховання

 

ШЕВЧУК Михайло Леонідович

завідувач господарством

 

ВИКЛАДАЧІ

 

АНТОНЮК Наталія Вікторівна

викладач фізичної культури

 

БОКАЛО Ганна Володимирівна

голова циклової комісії математичної, природничо-наукової підготовки
викладач математики, вищої математики

 

ГАВРИШКІВ Христина Степанівна

голова методичної комісії професійно-теоретичної і практичної підготовки напрямку “перукар(перукар-модельєр), манікюрник”
викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “перукар(перукар-модельєр), манікюрник”

 

викладач Захисту Вітчизни

 

ГОЛЕМБІОВСЬКИЙ Сергій Юрійович

голова методичної комісії фізичної культури та захисту Вітчизни
викладач фізичної культури

 

ДАЦКО Ганна Володимирівна

викладач всесвітньої історії та історії України

 

ДОБРЯНСЬКА Ірина Іллічна

викладач географії, екології, людини і світу, основ філософських знань, культурології

 

ДУСИК Лілія Богданівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ЗАЇКА Ірина Анатоліївна

викладач англійської мови

 

КАЛМИКОВА Марина Іванівна

викладач української мови та літератури

 

КЕБАС Світлана Павлівна

голова методичної комісії професійно-теоретичної і практичної підготовки напрямку “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, секретар керівника” і викладач економічних дисциплін
викладач фінансів, основ статистики, бухгалтерського обліку, комерційної діяльності, обліку, калькуляції, звітності

 

КУТНИЙ Ярослав Антонович

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Слюсар з ремонту автомобілів,електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

КУХАРИК Світлана Йосипівна

викладач

 

КУЯН Наталія Петрівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ЛЕСЬКІВ Юлія Юріївна

викладач хімії

 

МАЗУР Леся Іванівна

викладач фізики та астрономії

 

МИГАЛИК тяна Нестославівна

викладач української мови та літератури, художної культури, зарубіжної літератури

 

МОТРУК Наталія Василівна

викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням

 

МУДРАК Ірина Миронівна

викладач математики

 

МУЩИНКА Олександра Любомирівна

викладач основ правознавства, основ правових знань, правознавства

 

ПАВЕЛКЕВИЧ Ольга Володимирівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ПАВЛИСЬКО Юлія Іванівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ПАВЛИШИН Оксана Ярославівна

голова циклової комісії професійної та практичної підготовки напрямку “Харчові технології”
викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ПАУЧОК Христина Ігорівна

викладач української мови та літератури

 

СЕМЧИШИН Ігор Михайлович

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Слюсар з ремонту автомобілів,електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

СІЧАК Наталія Іванівна

викладач англійської мови

 

СЛІВІНСЬКА Леся Антонівна

голова методичної комісії природничо-математичних дисциплін
викладач математики та інформатики

 

СТАДНИК Ірина Анатоліївна

викладач фізичної культури

 

ЧЕРНЯЄВА Наталія Іванівна

викладач англійської мови

 

ЧОПОВСЬКИЙ Сергій Сергійович

викладач Захисту Вітчизни

 

ЧОПОЙДАЛО Ірина Михайлівна

викладач біології, екології

 

ШЕВЧУК Людмила Іванівна

голова циклової комісії професійно-теоретичної і практичної підготовки напрямку “Автомобільний транспорт”
викладач дисциплін загальнопрофесійного і професійно-теоретичного циклу професії “Слюсар з ремонту автомобілів,електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

ШУВАР Оксана Іванівна

викладач

 

ЮРКІВ Леся Василівна

голова методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін
викладач української мови та літератури

 

МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

 

БАБЯК Андрій Ігорович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

БОРУХ Петро Петрович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

ВЕРХОЛА Ярослав Миколайович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”, спеціальності: “Автомобільний транспорт”

 

ВІРА Ігор Володимирович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

МІРКА Тарас Васильович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

ПРИЙМА Орест Миколайович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

РУШИНЕЦЬ Тарас Михайлович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

ХРОМЧАК Ігор Йосипович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

 

КОПИЧИН Леся Романівна

майстер виробничого навчання з професії: “Секретар керівника (організації, підприємства, установи), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”

 

МІНЬКЕВИЧ Наталія Романівна

майстер виробничого навчання з професії: “Секретар керівника (організації, підприємства, установи), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”

 

ШЕВЧУК Галина Володимирівна

майстер виробничого навчання з професії: “Секретар керівника (організації, підприємства, установи), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”

 

ГІЖОВСЬКА Ірина Степанівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ІВЧЕНКО Ірина Михайлівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

КОС Оксана Василівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ОЗИМКО Світозара Степанівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ТРЕТІНКО Наталія Володимирівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ФАЛІНСЬКА Ольга Володимирівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ФРАНОВСЬКА Наталія Богданівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

 

ГЛАДИШ Ірина Ярославівна

майстер виробничого навчання з професії: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

 

ЖАБ’ЯК-ШЕРЕМЕТ Олена Федорівна

майстер виробничого навчання з професії: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

 

МАРИЧ Галина Ігорівна

майстер виробничого навчання з професії: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

 

ПОПОВ Юрій Ігорович

майстер виробничого навчання з професії: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

 

ВИХОВАТЕЛІ

 

ЛЕЩУК Роксолана Анатоліївна

вихователь

 

КОМАРНИЦЬКА Любов Северинівна

вихователь

 

СЕНИЦЬКА Наталія Іванівна

вихователь